Start Zajęcia plastyczne

postheadericon Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne „Nasi Książkowi Bohaterowie” w GBP w SędziejowicachOd 7.10.2010r. w naszej bibliotece odbywają się zajęcia plastyczne dla dzieci, które prowadzi pani Eliza Pawłowska oraz – gościnnie – Ewelina Markowska, studentka uzdolniona plastycznie. Zajęcia mają na celu wszechstronny rozwój  naszych czytelników: umysłowy, psychofizyczny, manualny i  moralny. Ta forma aktywności skierowana jest na postaci z bajek, które dzieci znają z domu rodzinnego lub ze szkoły. Zajęcia prowadzone są w oparciu o program, napisany zgodnie z wytycznymi tworzenia programów zajęć pozalekcyjnych. Dzieci są zainteresowane uczestnictwem w zajęciach twórczych, które są doskonałym uzupełnieniem ich rozwoju.

zajecia_plastyczne1

zajecia_plastyczne2