Get Adobe Flash player

Motto:

"Kto czyta – żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce, na jeden żywot jest skazany”

( J. Czechowicz )

Start

postheadericon Wystawka darów...

Gminna Biblioteka Publiczna dziękuje…

W styczniu pracownice GBP ogłosiły, że z chętnie przyjmą książki ze wszystkich dziedzin, które nie są już potrzebne czytelnikom. W ten sposób każdy może pomóc innym. Efekt tego ogłoszenia przeszedł najśmielsze wyobrażenia! Do chwili obecnej do biblioteki wpłynęło już ponad 600 książek, w tym kilka sag, które szczególnie upodobały sobie panie, ale nie tylko. Dysponujemy darami z dziedziny medycyny, psychologii, historii, baśniami dla najmłodszych. Wpłynęło wiele powieści najnowszych, lektur szkolnych, a także starszych kryminałów. Najbardziej zasłużonymi darczyńcami okazali się: Ewa Maciejewska, Jerzy Szczepański, Beata Magdziak, Monika Kosecka-Boloń, Ewelina Markowska, Mieczysława Stefańczyk, Dorota Jaros, Katarzyna Grabarz, Krystyna Nowicka, Małgorzata Czwartek, Sławomir Tralewski, Artur Popławski, Jarosław Dzierżawski, Stanisław Witkowski, Błażej Chaładyniak. Największy jednak zestaw książek, po ponad 200 woluminów, pochodzi od anonimowego darczyńcy, którego skromność nie pozwala ujawniać nazwiska. Z przekazanych darów szczególną popularnością W filii bibliotecznej W Pruszkowie cieszy się Saga o Ludziach Lodu. Miejmy nadzieję, że akcja „Czytelniku! Ofiaruj niepotrzebne książki bibliotece” potrwa jeszcze bardzo długo, a może nigdy się nie skończy… Wszystkim Darczyńcom przepięknie dziękujemy…

Beata Magdziak

Poprawiony (poniedziałek, 02 maja 2011 13:33)

 

Komentarze  

 
0 #3 betgoca 2022-03-12 10:02
It was ridiculous what the man, who would only hang out with the servants when he came back, was coming to do. One, it was his own idea, and there was no way not to inform the owner that a dragon swordsman, who was continuing his position as a teenage master, was coming.

https://betgoca.com/merit/
Cytować
 
 
0 #2 betgoca 2022-03-12 06:37
"It may be a lie, but it may be true. You'd better check it out. When Cheonwoong asked the last question, "What about Samae?" Chogwangsaeng shook his head hard. "I don't know. I have no idea where the girl is now. And if you're going to check and think about it, call that girl over me! "I'm not a good fit for this job!" Deung Cheonwoong said,

https://betgoca.com/coin/
Cytować
 
 
0 #1 savewcal 2022-03-11 11:58
He was approaching himself now. Go Ban-su stretched his hands. I had to step down for now, but now I couldn't. Muklinyoung will not let go of himself. Even if he tries to let go of himself, the blue young and reckless Danju of that craze will not let go of himself. I couldn't deal with them all alone. The way is to beat Rinyoung and do it again.

https://savewcal.net/first/
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

 gk5 19

Pitax pl

polona baner 06a

logo

 BN 2 1

BN 2 2

Odwiedzin od 2011 r.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj164
mod_vvisit_counterWczoraj2073
mod_vvisit_counterTen tydzień13736
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień23458
mod_vvisit_counterTen miesiąc57187
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc138682
mod_vvisit_counterWszystkich2761967

Aktualnie: gości 61 połączonych
Twoje IP: 3.239.111.79
 , 
Dziś: Maj 19, 2022