postheadericon Odznaka Honorowa Zasłużony dla Kultury Polskiej dla Pani Beaty Magdziak dyr. Biblioteki w Sędziejowicach

Dnia 3 października 2016 r. w Muzeum Pałacu Herbsta przy ul. Przędzalnianej 72 miała miejsce inauguracja sezonu kulturalnego 2016/2017 w województwie łódzkim. Podczas uroczystości Witold Stępień - marszałek Województwa Łódzkiego wręczył odznaki i nagrody zasłużonym twórcom oraz pracownikom instytucji kultury. Z przyjemnością informujemy, iż wśród odznaczonych i nagrodzonych były bibliotekarki. Odznakę Honorową Zasłużony dla Kultury Polskiej przyznaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego otrzymały: Katarzyna Kraska - kierownik Działu Zbiorów Audiowizualnych WBP im. Marszałka J. Piłsudskiego, Beata Magdziak - dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Sędziejowicach (powiat łaski), Anita Wawrzyniak - dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej im. F. Sulimierskiego w Sulmierzycach (powiat pajęczański). Nagrodę marszałka Województwa Łódzkiego otrzymała Magdalena Pakulska - dyrektor Miejskiej Biblioteki im. Andrzeja K. Cebrowskiego w Łowiczu. Gratulujemy.

Poprawiony (wtorek, 11 października 2016 13:43)

NAJNOWSZE PUBLIKACJE

folder sedziejowicka mlodziez