postheadericon Zakończenie działań w projekcie Działaj Lokalnie – „Sędziejowickie Dziedzictwo II”

21 listopada, w Dniu Pracownika Socjalnego w ŚDS w Sędziejowicach odbyła się piękna uroczystość, skierowana do wszystkich pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Środowiskowego Domy Samopomocy. Na ręce kierowniczek tych instytucji złożono kwiaty i przekazano ciepłe słowa podziękowań. Następnie z udziałem Wójta, Przewodniczącego RG oraz Sekretarza podsumowaliśmy nasz projekt, w wyniku którego powstały nowe questy: Rezerwat przyrody „Jodły Łaskie”, „Śladem dworków szlacheckich w Gminie Sędziejowice”, „Historia pomnika w Woli Marzeńskiej” oraz „Historia XIV-wiecznego kościoła w Marzeninie”. Były medale, nagrody, podziękowania i wyróżnienia. Wiele słów uznania skierowano do pracowników biblioteki oraz instruktorów zajęć plastycznych, m.in. Jacka Frąckiewicza. Od tego momentu Gmina Sędziejowice może się wyróżnić tym, że dysponuje już 10 questami, prezentującymi jej niezwykłe dziedzictwo kulturowe.

Poprawiony (piątek, 25 listopada 2016 14:50)

NAJNOWSZE PUBLIKACJE

folder sedziejowicka mlodziez