postheadericon Nagrody dla laureatów bibliotecznych konkursów!

Nagrody dla laureatów bibliotecznych konkursów poetyckiego „To właśnie ja” oraz literackiego „Romeo i Julia”, ufundowane przez Przewodniczącego Rady Gminy Sędziejowice – Pana Dariusza Cieślaka, wręczał Pan Andrzej Dębkowski, poeta z Zelowa, zrzeszony w Związku Literatów Polskich.

W konkursie poetyckim zwyciężyła Martyna Kosakowska, a w konkursie literackim – Aleksandra Klink. Pozostałych zwycięzców można zobaczyć na zdjęciach. Gratulujemy jak najserdeczniej wszystkim 16 laureatom dwóch bibliotecznych konkursów. Jeśli robimy coś „ponad” miarę – wszyscy jesteśmy zwycięzcami!

Poprawiony (poniedziałek, 03 kwietnia 2017 12:13)

Przewodnik swietokrzyskie_V1

Pierwsza strona Gazety Kulturalnej - numer 2-2018 1