postheadericon VI Rajd Rowerowy po Gminie Sędziejowice „Odjazdowy Bibliotekarz” pod hasłem „A to Polska właśnie!”

Tego roku nasz rajd odbył się w czerwcu. Uczestniczyło w nim aż dwóch gości honorowych: Kazimierz Burnat (poeta, eseista, dziennikarz, tłumacz, edytor, prezes DO ZLP oraz członek Komisji Kwalifikacyjnej przy ZLP w Warszawie) oraz Wojtek Ziemnicki ( podróżnik, poeta, prawnik z Warszawy). Podczas trasy rajdu wiodącej po Gminie Sędziejowice pragnęliśmy zaprezentować całe bogactwo przyrodniczo-kulturalno-religijne oraz bogate tradycje naszej Ziemi Sędziejowickiej ( stąd właśnie hasło przewodnie). Trasa liczyła 30 km., od Sędziejowic (dwukrotnie) aż po rezerwat przyrody „Jodły Łaskie”.

Poprawiony (sobota, 01 lipca 2017 17:47)

Pierwsza strona Gazety Kulturalnej - numer 11-2017 2

Twoje IP: 54.82.79.109