postheadericon A to Polska właśnie!

VI Rajd Rowerowy po Gminie Sędziejowice Odjazdowy Bibliotekarz pod hasłem "A to Polska właśnie" przeszedł do historii. Zakończenie, medale, puchary, nagrody, dyplomy, gorące podziękowania biblioteki dla Wszystkich Odjazdowych Uczestników, Nadleśnictwu Kolumna, Gminy Sędziejowice oraz tych, którzy wytrwali do końca, i tych mniej wytrwałych. Jesteście kochani, fantastyczni, prawdziwie Odjazdowi - ten tytuł obowiązuje i będzie obowiązywał nas wszystkich już zawsze. Do następnego roku – VII Rajdu Rowerowego po Gminie Sędziejowice Odjazdowy Bibliotekarz w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości – do zobaczenia na trasie!!!

NAJNOWSZE PUBLIKACJE

folder sedziejowicka mlodziez