postheadericon Od czwartego roku bez czytania ani kroku – Nadleśnictwo Kolumna - dzieciom

W ramach powyższej akcji, której patronuje „Fundacja ABC – Cała Polska czyta Dzieciom” zorganizowaliśmy kolejny raz spotkanie, podczas którego biblioteka zakupiła dla każdego czteroletniego dziecka w naszej gminie piękną książkę z bajkami, w twardej oprawie, aby dzieci od najmłodszych lat rosły w przekonaniu, że czytać należy zawsze i wszędzie! Dla czterolatków z Marzenina książki ufundowało Nadleśnictwo Kolumna. Radni Rady Gminy Sędziejowice wręczali najmłodszym książeczki, jednocześnie czytając im bajeczkę o Czerwonym Kapturku, aby zachęcić dzieci do korzystania ze zbiorów biblioteki w przyszłości.

Poprawiony (niedziela, 02 lipca 2017 13:39)

Przewodnik swietokrzyskie_V1

GK lipiec_2018