postheadericon Ludowy Bank Spółdzielczy w Zduńskiej Woli - dzieciom

Nasza akcja "Od czwartego roku bez czytania ani kroku" w tym roku została wsparta przez Ludowy Bank Spółdzielczy w Zduńskiej Woli Oddział Sędziejowice. Bank ufundował książeczki dla naszych 4-letnich milusińskich ( w ubiegłym roku taki sponsoring był dziełem Nadleśnictwa Kolumna). Radni Gminy i zaproszeni Goście przeczytali dzieciom bajeczkę, obdzielili słodyczami, wręczyli zakupione przez bibliotekę książeczki, dyplomy. Bardzo dziękujemy całej Radzie Gminy oraz wszystkim Partnerom za uczestnictwo w różnorodnych akcjach naszej biblioteki!!!

GK 12_18

Twoje IP: 52.91.185.49