postheadericon Bajkoterapia w placówce Fundacji Brata Alberta w Chorzeszowie

W sierpniu dwukrotnie złożyliśmy wizytę w dziennym domu pobytu osób niepełnosprawnych – placówce Fundacji Brata Alberta w Chorzeszowie. Nasza sponsorka nagród dla czytelników – Pani Ola Balcerowiak – ofiarowała chłopcom-mieszkańcom Domu piękną, dużą pufę do rekreacji i wypoczynku, a bibliotekarki przeprowadziły dla podopiecznych warsztaty z bajką. Ponadto zorganizowały zawody sprawnościowe – rzut lotką do tarczy. Już nie możemy się doczekać naszego jesiennego spotkania oraz wycieczki podopiecznych do Sędziejowickiej Książnicy!

Pierwsza strona Gazety Kulturalnej - numer 11-2017 2

Twoje IP: 54.82.79.109