postheadericon Wieczorna „Magia słowa” z Dariuszem Rekoszem

Wieczorem Pan Rekosz zabrał wszystkich dorosłych uczestników spotkania we wspaniałą podróż ze Słowem, etymologią oraz współczesną konotacją. W elementy bardzo interesującego wykładu wplecione były bardzo optymistyczne pokłady dobrego humoru, uśmiechu i zabawy, tak, że uśmiech ani na chwilę nie znikła z naszych twarzy! Na koniec, kiedy tajniki skreślania „szóstki”, odmiany trudnych liczebników, możliwości używania poprawnych słów już się wyczerpały, mogliśmy nasycić naszą duchowość książkami Pana Dariusza, inteligentnymi odpowiedziami na trudne pytania oraz pamiątkowymi zdjęciami. Tak właśnie chcemy spędzać jesienne wieczory, wybrane noce (np. Noce Bibliotek), czy słoneczne letnie dni (gra terenowa z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości)! Dziękujemy, Panie Darku, za niezapomniane chwile!

Pierwsza strona Gazety Kulturalnej - numer 11-2017 2

mod_vvisit_counterTen miesiąc1959