postheadericon Jesienne szkolenia osób uczestniczących w projekcie e-Mocni

Jeszcze niedawno, letnią porą trwała rekrutacja, ale już od początku września rozpoczęliśmy realizację zadań projektu „e-Mocni. Cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Systematycznie, prawie każdego tygodnia, mieszkańcy gminy Sędziejowice, którzy zgłosili się do uczestnictwa, bądź zdecydowali się na udział, rozważywszy wszystkie „za” i „przeciw”, uczestniczą w szkoleniach. W jesiennym czasie dominowało zapotrzebowanie na „pierwsze kroki z komputerem”. Obecnie mieszkańcy uczą się korzystać z dostępnych e-usług. Trafiają do nas fantastyczni ludzie, głównie użytkownicy biblioteki, ale nie tylko! Często na szkoleniach panuje tak dobra atmosfera, że aż żal je kończyć! Trenerzy lokalni ( pan Marek Kidawski – informatyk z Urzędu Gminy Sędziejowice, pana Artur Białek – nauczyciel w ZSO Nr 1 Sędziejowicach, ZS Marzeninie i ZSP Nr 1 w Łasku) dbają, aby każdy z uczestników skorzystał jak najwięcej, a nowo nabyte umiejętności cyfrowe opanował na tyle, aby mógł samodzielnie wdrażać je w życie. Nad całością zadania ( dokumentacja, szkolenia, poczęstunek, atmosfera, dokumentacja fotograficzna czuwa e-Mocarka gminna – pani Beata Magdziak). Poniżej zdjęcia z przebiegu szkoleń pierwszych 2 miesięcy szkoleń.

Pierwsza strona Gazety Kulturalnej - numer 11-2017 2

Twoje IP: 54.227.6.156