postheadericon Do zobaczenia w Sędziejowicach!

Koniec naszej wycieczki przyniósł obustronne zaproszenia: Ostrzeszowian do Sędziejowic ( w 155. Rocznicę Sędziejowickiej bitwy powstańczej), a znacznie większą grupę Sędziejowiczan do Ostrzeszowa, jednakże wiosenną porą. Pokochałyśmy wszystkie przesympatyczne panie bibliotekarki, na czele z panią dyrektor Dorotą Owczarczak. Podziękowaliśmy także Panu Pawłowi Grzesiakowi, który umożliwił nam zaproszenie do tej wspaniałej książnicy. Z utęsknieniem czekamy wiosennego czasu, kiedy nasze plany doczekają się realizacji!

Pierwsza strona Gazety Kulturalnej - numer 11-2017 2

Twoje IP: 54.227.6.156