postheadericon Jasełkowa inauguracja spotkań DKK w 2018 r.

Dzięki niezwykłym jasełkom, przedstawionym przez podopiecznych ŚDS w Sędziejowicach, nasze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki nabrało zupełnie nowego charakteru. Świąteczny klimat, kukiełki związane z Narodzeniem Pańskim, pozwoliły nieco dłużej poczuć atmosferę Bożego Narodzenia. Oprócz pięknych, niezwykłych figurek, wykonanych własnoręcznie przez pensjonariuszy Domu, czytelnicy biblioteki spotkali na spektaklu najmłodszych – przedszkolaków z Sędziejowic. W tak dużym gronie śpiewaliśmy kolędy i pastorałki, przeprowadziliśmy wielopokoleniową dyskusję o książce A .Munro „Taniec szczęśliwych cieni”. I to było niezwykłe – dyskusja 3 pokoleń o książce!

Przewodnik swietokrzyskie_V1

Pierwsza strona Gazety Kulturalnej - numer 2-2018 1