Get Adobe Flash player

Motto:

"Kto czyta – żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce, na jeden żywot jest skazany”

( J. Czechowicz )

Start

postheadericon Czytelnik Roku 2017

tytuowe

7 lutego 2018r. to data, kiedy ogłaszaliśmy wyniki najlepszych czytelników! To wydarzenie miało miejsce już po raz ósmy w historii biblioteki (od 2011 roku). Każdego roku promujemy coraz więcej czytelników, zwłaszcza, że ogólne wyniki w naszej książnicy wciąż wzrastają! ( w stosunku do 2016 r. wzrosły prawie o 2000 wypożyczeń !!!) Użytkownicy naszej biblioteki – nie dość, że coraz więcej czytają, to rozwijają się pod każdym względem coraz bardziej. Powiększa się także liczba miłośników literatury – w stosunku do 2016 roku zanotowaliśmy wzrost liczby czytelników o 80 osób! Każdego roku nagradzamy najlepszych! Pomaga nam w tym wielu sponsorów. Do osób, które wspierają naszą bibliotekę w zakresie sponsoringu należy Pani Aleksandra Balcerowiak, która każdego roku przywozi nagrody, które pozyskuje od znajomych i przyjaciół: Pani Agaty Wlaźlak (wycieraczki dla domu) i Pana Rafała Samca (produkty regionalne z Małopolski). W tym roku galerię prezentów zbogaciła także Parafia Świętego Jana Chrzciciela w Buczku (plecaki młodzieżowe). Nagrody książkowe i rzeczowe dla czytelników przekazał także Pan Paweł Grzesiak (dyrektor sprzedaży w Tygodniku Poradnik Rolniczy oraz Pan Rafał Dąbik – Prezes Oddziału PTTK w Wieruszowie. Pozostałe nagrody książkowe ( wydawnictwa albumowe) ufundowała nasza biblioteka, także zbiory aforyzmów Jolanty Szwalbe.

W GBP w Sędziejowicach w kategorii „dorośli” pierwsze miejsce zajął Pan Stanisław Witkowski, drugie miejsce Pani Beata Magdziak, trzecie Pani Małgorzata Czwartek, czwarte Marlena Dymińska, piąte miejsce Magdalena Piecha, szóste miejsce Alina Derbich oraz Krzysztof Woskowski, siódme Aneta Chodak, ósme miejsce Marianna Kalińska oraz Teresa Smolak, dziewiąte miejsce Halina Płóciennik.W kategorii „dzieci” pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Filipowska, drugie Julia Jaworska, trzecie Maja Sobala, czwarte miejsce Magdalena Jura, piąte Julia Mirowska, szóste Daria Sysio, siódme Aleksandra Owczarz, ósme miejsce Olga Żak i Maria Świerczyńska. W kategorii „głośne czytanie dzieciom” pierwsze miejsce zajęła Pani Elżbieta Kozieł, drugie miejsce Krajda Emilia, a trzecie miejsce Piecha Magdalena oraz Mirosław Potasiak. W kategorii najlepszy czytelnik wśród podopiecznych ŚDS pierwsze miejsce zajęła Pani Grażyna Goździk, drugie Elżbieta Ciołek, trzecie miejsce Piotr Terela, a czwarte Gabriel Pawłowski. W kategorii najlepszy czytelnik czytający SAGI pierwsze miejsce zajęła Ewa Nowacka, drugie Alina Ignasiak, trzecie miejsce Krystyna Czechowska, czwarte Monika Swędrowska, a piąte Dorota Rulko. W kategorii najlepszy czytelnik książek fantasy i sensacyjnych pierwsze miejsce zajęła Katarzyna Dąbrowska, drugie Ewelina Markowska, a trzecie miejsce Iwona Krześniak. Najlepszy czytelnik prasy religijnej to Pan Waldemar Krawczyk. Najlepszą czytelniczką prasy rolniczej została Pani Danuta Kardas. Najlepszym czytelnikiem czasopism „ŁOWIEC POLSKI” i „ECHA LEŚNE” jest Adrian Trzuskowski. Najlepszym czytelnikiem miesięcznika „PANORAMA ŁASKA” został Pan Piotr Domagała.

W FB w Marzeninie w kategorii dorośli pierwsze miejsce zajęła Pani Cezara Wasilewska, drugie miejsce należy do Macieja Wasilewskiego, trzecie miejsce zajęła Pani Barbara Zielińska, czwarte Halina Mielczarek, piąte Ewa Rżanek, szóste Edyta Sagan i Henryk Sagan, siódme Kazimiera Saleta. W FB w Marzeninie w kategorii „dzieci” pierwsze miejsce należy do Zuzanny Sagan i Bartłomieja Paprockiego, a drugie zajęła Julia Paprocka.

W FB w Pruszkowie w kategorii dorośli pierwsze miejsce zajęła Teresa Marek, drugie Halina Pięta, trzecie małżeństwo Państwo Nowakowscy ( Danuta i Jan), a czwarte Stanisław Wdowiński. W kategorii głośne czytanie dzieciom pierwsze miejsce zajęła Sylwia Zaczyk. Najlepszą czytelniczką prasy religijnej jest Pani Janina Winiecka.

W FB w Siedlcach w kategorii dorośli pierwsze miejsce należy do Marioli Zalewskiej, drugie do Marii Szczesio, a trzecie zajął Dariusz Łubiński.

Najlepszą czytelniczką SAG jest Pani Irena Barańska.

Poprawiony (poniedziałek, 19 lutego 2018 08:39)

 

 gk5 19

Pitax pl

polona baner 06a

logo

 BN 2 1

BN 2 2

Odwiedzin od 2011 r.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj445
mod_vvisit_counterWczoraj832
mod_vvisit_counterTen tydzień1277
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień4808
mod_vvisit_counterTen miesiąc21688
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc19608
mod_vvisit_counterWszystkich704599

Aktualnie: gości 18, 
botów 1 połączonych
Twoje IP: 18.234.51.17
 , 
Dziś: Maj 27, 2019