postheadericon Spotkanie autorskie z Jolantą Szwalbe – prezentem dla Czytelników GBP

Najbardziej wartościowym prezentem dla naszych czytelników było spotkanie autorskie z Jolantą Szwalbe. Pani Jola to nasz gość, który odwiedził Sędziejowice już kilka razy! Tym razem gościliśmy Księżniczkę Uśmiechu już po raz piaty. Pani Jola wydała już swój ósmy zbiór sentencji i aforyzmów, który zatytułowała : „Pozostaw po sobie ślad”. Najnowsza książka Pani Joli stanowiła także nagrodę w konkursie Czytelnik Roku 2017, ufundowaną przez bibliotekę.

Przewodnik swietokrzyskie_V1

Pierwsza strona Gazety Kulturalnej - numer 2-2018 1