postheadericon VII RAJD ROWEROWY PO GMINIE SĘDZIEJOWICE „ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ”

Zapraszamy wszystkich chętnych miłośników historii, przyrody, literatury, kultury i rowerów na VII Rajd Rowerowy po Gminie Sędziejowice i Parku Krajobrazowym Międzyrzecza Warty i Widawki "ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ", organizowany w dniu 19 maja od godz.9.00, pod hasłem "BIBLIOTEKA NIEPODLEGŁEJ - 100 lat Niepodległości". W tym roku trasa rajdu liczy ok.34 km. i wiedzie do urokliwego Strońska, gdzie rolę profesjonalnych przewodników będą pełnić pracownicy OT Sieradzkich Parków Krajobrazowych. Partnerzy: Gmina Sędziejowice, Nadleśnictwo Kolumna, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego i Park Krajobrazowy Międzyrzecza Warty i Widawki. Więcej informacji i mapka – już wkrótce. ZAPRASZAMY!!!

plakat1 1

.

Poprawiony (czwartek, 17 maja 2018 11:21)

Przewodnik swietokrzyskie_V1