postheadericon Wycieczka na Dolny Śląsk

Świętowanie Dnia Bibliotekarza w tym roku przesunęliśmy z 8 maja na 19 czerwca. Warto było czekać tak długo, ponieważ wszyscy uczestnicy wycieczki, kilkoro bibliotekarzy z powiatu łaskiego, czytelnicy i przyjaciele biblioteki mieli niesamowitą ucztę duchową! Cały dzień zwiedzaliśmy bowiem „perły Dolnego Śląska”: Kościół Pokoju w Świdnicy ( zabytek z listy UNESCO), niezwykłą świdnicką katedrę, w której spotkaliśmy się z biskupem Ignacym Decem, a nawet wykonaliśmy wspólne zdjęcie, zamek w Książu, palmiarnię w Wałbrzychu oraz Szczawno-Zdrój. Niezapomniana wycieczka stała się przyczynkiem do planowania kolejnego wyjazdu – czekamy, na propozycje, co jeszcze nasi czytelnicy i przyjaciele chcieliby zwiedzić?...

Twoje IP: 34.237.76.91
Dziś: Wrz 23, 2019