postheadericon GRA TERENOWA „STRAŻNIK PAMIĘCI” W SĘDZIEJOWICACH

Czy można stać na straży baśni, bajek, legend, opowiadań i podań? Tak, ale tylko z odpowiednim certyfikatem! Taki certyfikat mogli uzyskać tylko uczestnicy projektu dla bibliotek, wywodzącego się z Dyskusyjnego Klubu Książki pt. ”STRAŻNIK PAMIĘCI”. Zgadywankom i rebusom, skierowanym do uczestnikom, towarzyszyła gra terenowa po naszej miejscowości. Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały certyfikat potwierdzający kwalifikacje do pełnienia tej zaszczytnej funkcji, szczególnie w naszej bibliotece. Grę przygotowała i przeprowadziła nasza stażystka Pani Agnieszka Malinowska.

mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1969

Twoje IP: 54.234.13.175