Get Adobe Flash player

Motto:

"Kto czyta – żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce, na jeden żywot jest skazany”

( J. Czechowicz )

Start

postheadericon Obowiązek informacyjny RODO


Obowiązek informacyjny

Wypełniając obowiązek wynikający z art. 13 Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Gminna Biblioteka Publiczna w Sędziejowicach informuje, iż:


    1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Gminna Biblioteka Publiczna w Sędziejowicach ul. Wieluńska 7, 98-160 Sędziejowice, tel. 43 671-12-11, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
   

   2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Gminnej Biblioteki Publicznej w Sędziejowicach, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Administratorem za pomocą adresu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   lub Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sędziejowicach za pomocą adresu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


    3. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu zapewnienia możliwości korzystania z zasobów i usług biblioteki, w celach statystycznych oraz związanych ze zwrotem wypożyczonych zasobów biblioteki lub ich równowartości. Podstawą prawną do przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest Ustawa o bibliotekach z dn. 27 czerwca 1997 r., z poźn. zm., art. 4.1 oraz Ustawy o statystyce publicznej z dn.29 czerwca 1995 r. z poźn. zm., art.13.1.


    4. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny dla wykonania obowiązków statutowych, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Dostęp do Pana/Pani danych osobowych będzie przysługiwał podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.


    5. Przysługuje Panu/Pani żądanie dostępu do danych osobowych oraz poprawianie danych osobowych. Ponadto przysługuje Panu/Pani prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.


    6. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji czynności wynikających z pkt. 3.


    7. Administrator Danych, deklaruje, że nie przekazuje i nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego.


    8. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprawiony (środa, 05 września 2018 13:46)

 

 gk5 19

Pitax pl

polona baner 06a

logo

 BN 2 1

BN 2 2

Odwiedzin od 2011 r.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj31
mod_vvisit_counterWczoraj10634
mod_vvisit_counterTen tydzień17071
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień22291
mod_vvisit_counterTen miesiąc84164
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc103255
mod_vvisit_counterWszystkich3214364

Aktualnie: gości 12 połączonych
Twoje IP: 3.238.199.4
 , 
Dziś: Wrz 28, 2022