Get Adobe Flash player

Motto:

"Kto czyta – żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce, na jeden żywot jest skazany”

( J. Czechowicz )

Start

postheadericon Spotkanie autorskie z podróżnikiem Krzysztofem Nowakowskim

IMGP9212 Copy

Za nami bardzo interesujące spotkanie autorskie z Krzysztofem Nowakowskim. Okazję do wysłuchania opowieści o psich zaprzęgach, ekstremalnych wyprawach i codziennej pracy z psami mieli uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Sędziejowicach. Tłem dla opowieści naszego gościa była prezentacja multimedialna z bogatą galerią zdjęć.

Krzysztof Nowakowski razem z żoną Darią od niemal dwudziestu lat podróżuje przez życie psim zaprzęgiem, organizując wyprawy w rejony polarne i startując w najdłuższych wyścigach psich zaprzęgów w Europie. W 2010 r. małżeństwo objechało zaprzęgami największe europejskie jezioro za kołem podbiegunowym – Inari w fińskiej Laponii. Krzysztof Nowakowski jest autorem książki „23 kilometr”, w której opowiada o swoich podróżach oraz ogromnej miłości do psów.

 

 gk5 19

Pitax pl

polona baner 06a

logo

 BN 2 1

BN 2 2

Odwiedzin od 2011 r.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj691
mod_vvisit_counterWczoraj1128
mod_vvisit_counterTen tydzień8076
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień9706
mod_vvisit_counterTen miesiąc39096
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc51388
mod_vvisit_counterWszystkich2367735

Aktualnie: gości 30 połączonych
Twoje IP: 54.161.98.96
 , 
Dziś: Sty 27, 2022