Get Adobe Flash player

Motto:

"Kto czyta – żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce, na jeden żywot jest skazany”

( J. Czechowicz )

Start

postheadericon "Koncert Noworoczny" Wielka Gala Operetkowo Musicalowa

operetka-kijowska

Nowy rok w naszej bibliotece rozpoczął się wyjazdem do Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina. Czytelnicy i przyjaciele biblioteki wzięli udział w "Koncercie Noworocznym" - Wielkiej Gali Operetkowo Musiacalowej. W koncercie wystąpili: soliści Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej, orkiestra, pary baletowe oraz chór.  

W grudniu 2009 roku Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej obchodził swoje 75 urodziny i otrzymał status Opery Narodowej. Na scenie Operetki Kijowskiej z powodzeniem wystawiane są klasyczne operetki, musicale współczesne i klasyczne, różne programy koncertowe (pokazy, koncerty, orkiestra symfoniczna, opera i balet) oraz wdrażanych jest wiele eksperymentów twórczych.

Podczas koncertu usłyszeliśmy przecudnie kompozycje: "Wielka sława to żart", "O sole mio", "Usta milczą, dusza śpiewa", " Wesele Figara". Oczywiście nie mogło zabraknąć zamykających koncertu "Sokołów".  Dziękujemy za wspaniały i niezapomniany wieczór. 

 

 gk5 19

Pitax pl

polona baner 06a

logo

 BN 2 1

BN 2 2

Odwiedzin od 2011 r.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj468
mod_vvisit_counterWczoraj1128
mod_vvisit_counterTen tydzień7853
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień9706
mod_vvisit_counterTen miesiąc38873
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc51388
mod_vvisit_counterWszystkich2367512

Aktualnie: gości 22, 
botów 1 połączonych
Twoje IP: 54.161.98.96
 , 
Dziś: Sty 27, 2022