Get Adobe Flash player

Motto:

"Kto czyta – żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce, na jeden żywot jest skazany”

( J. Czechowicz )

Start

postheadericon "Od czwartego roku bez czytania ani kroku" - Sędziejowice

IMGP9368 Copy

W ramach kampanii ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom corocznie prowadzimy akcję "Od czwartego roku bez czytania ani kroku", w której wszystkie czterolatki z terenu gminy Sędziejowice otrzymują podczas wspólnego czytania książeczki z baśniami. W przedszkolu w Sędziejowicach baśnie dla dzieci czytali: Wójt Gminy Sędziejowice Pan Dariusz Cieślak, dyrektor ZSO Nr 1 w S-cach Pani Renata Kowalczyk, Przewodnicząca Komisji Kultury Pani Danuta Kardas oraz radna Dorota Burzyńska  Książeczki sponsorował w tym roku Ludowy Bank Spółdzielczy w Zduńskiej Woli. Dziękujemy i zapraszamy do wspólnego czytania!!!

 

 

 gk5 19

Pitax pl

polona baner 06a

logo

 BN 2 1

BN 2 2

Odwiedzin od 2011 r.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj193
mod_vvisit_counterWczoraj1777
mod_vvisit_counterTen tydzień3008
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień8683
mod_vvisit_counterTen miesiąc24322
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc51388
mod_vvisit_counterWszystkich2352961

Aktualnie: gości 27 połączonych
Twoje IP: 107.21.85.250
 , 
Dziś: Sty 18, 2022