Get Adobe Flash player

Motto:

"Kto czyta – żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce, na jeden żywot jest skazany”

( J. Czechowicz )

Start

postheadericon "Magiczny Muzyczny"

csm Magiczny_Muzyczny_6060dd84ab

Luty rozpoczął się w naszej bibliotece wyjazdem do Teatru Muzycznego w Łodzi na koncert pt. "Magiczny Muzyczny". To porywające widowisko wypełnione było najbardziej niezapomnianymi  i wbzudzającymi emocje utworami filmowymi i musicalowymi. Usłyszeliśmy przeboje, takie jak: "My way", " Strangers in the night", "Spanish Eyes", "Love Story". Po koncercie spotkaliśmy się z solistą Teatru Muzycznego Michałem Mielczarkiem, który oczarował nas swoim głębokim, pięknym głosem na scenie. Pan Michał przywitał się z Sędziejowiczanami dzięki Pani Adzie Pieniążek. Dziękujemy Pani Ado, za ten gest oraz Panu Michałowi, który kiedyś w naszych Sędziejowicach bywał i przez sentyment wczoraj spędził kilka minut z nami.

 

 

 gk5 19

Pitax pl

polona baner 06a

logo

 BN 2 1

BN 2 2

Odwiedzin od 2011 r.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj9513
mod_vvisit_counterWczoraj3401
mod_vvisit_counterTen tydzień21084
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień40237
mod_vvisit_counterTen miesiąc55760
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc122661
mod_vvisit_counterWszystkich3082705

Aktualnie: gości 26 połączonych
Twoje IP: 34.236.192.4
 , 
Dziś: Sie 10, 2022