postheadericon "Magiczny Muzyczny"

csm Magiczny_Muzyczny_6060dd84ab

Luty rozpoczął się w naszej bibliotece wyjazdem do Teatru Muzycznego w Łodzi na koncert pt. "Magiczny Muzyczny". To porywające widowisko wypełnione było najbardziej niezapomnianymi  i wbzudzającymi emocje utworami filmowymi i musicalowymi. Usłyszeliśmy przeboje, takie jak: "My way", " Strangers in the night", "Spanish Eyes", "Love Story". Po koncercie spotkaliśmy się z solistą Teatru Muzycznego Michałem Mielczarkiem, który oczarował nas swoim głębokim, pięknym głosem na scenie. Pan Michał przywitał się z Sędziejowiczanami dzięki Pani Adzie Pieniążek. Dziękujemy Pani Ado, za ten gest oraz Panu Michałowi, który kiedyś w naszych Sędziejowicach bywał i przez sentyment wczoraj spędził kilka minut z nami.

Twoje IP: 34.236.192.4
Dziś: Sie 10, 2022