Get Adobe Flash player

Motto:

"Kto czyta – żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce, na jeden żywot jest skazany”

( J. Czechowicz )

Start

postheadericon "Magiczny Muzyczny"

csm Magiczny_Muzyczny_6060dd84ab

Luty rozpoczął się w naszej bibliotece wyjazdem do Teatru Muzycznego w Łodzi na koncert pt. "Magiczny Muzyczny". To porywające widowisko wypełnione było najbardziej niezapomnianymi  i wbzudzającymi emocje utworami filmowymi i musicalowymi. Usłyszeliśmy przeboje, takie jak: "My way", " Strangers in the night", "Spanish Eyes", "Love Story". Po koncercie spotkaliśmy się z solistą Teatru Muzycznego Michałem Mielczarkiem, który oczarował nas swoim głębokim, pięknym głosem na scenie. Pan Michał przywitał się z Sędziejowiczanami dzięki Pani Adzie Pieniążek. Dziękujemy Pani Ado, za ten gest oraz Panu Michałowi, który kiedyś w naszych Sędziejowicach bywał i przez sentyment wczoraj spędził kilka minut z nami.

 

 

 gk5 19

Pitax pl

polona baner 06a

logo

 BN 2 1

BN 2 2

Odwiedzin od 2011 r.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj100
mod_vvisit_counterWczoraj1777
mod_vvisit_counterTen tydzień2915
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień8683
mod_vvisit_counterTen miesiąc24229
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc51388
mod_vvisit_counterWszystkich2352868

Aktualnie: gości 31, 
botów 1 połączonych
Twoje IP: 107.21.85.250
 , 
Dziś: Sty 18, 2022