Start Pracownicy

*      Bibliotekoznawstwo i Informacja Naukowa - WSHE Sieradz;

*      Filologia angielska-studia licencjackie na Uniwersytecie  Wrocławskim;

*      Egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej W Łodzi,

*      Organizacja i zarządzanie oświatą ( 2011 ) - kurs kwalifikacyjny.

- od 2001 r.  zatrudniona w Zespole Szkół Rolniczych w Sędziejowicach jako nauczyciel polonista, wiedzy o kulturze i wychowawca klas: Technikum Żywienia 2002-2005, Liceum Ogólnokształcącego 2005-2008 i Technikum Agrobiznesu 2009-2013.

Justyna

Justyna Kowalczyk - absolwentka Technikum Architektury Krajobrazu w ZSR w Sędziejowicach. Pasjonują ją książki o tematyce fantasy oraz stare filmy. Zatrudniona od 1.11.2017r. w GBP Sędziejowice oraz Filii Bibliotecznej w Marzeninie ( po wcześniejszym 9-miesiecznym stażu oraz półrocznym zatrudnieniu).

Renata_KozirogRenata Koziróg   - Główna Księgowa naszej placówki, świetny doradca finansowy, wierna czytelniczka, a jednocześnie doskonały  krytyk literatury.

zdjeciekarinamgr Karina Miśkiewicz - studiowała filologię polską na UŁ w latach 2004-2009. Od kwietnia 2012 zatrudniona w GBP na stanowisku młodszy bibliotekarz. Od stycznia 2013 opiekuje się Dyskusyjnym Klubem Książki.

Natalia 1

Natalia Cieślak - absolwentka Zespołu Szkół im. Kazimierza Kałużewskiego i Juliusza Sylli w Zduńskiej Woli. Aktualnie studiuje na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe (Społeczna Akademia Nauk) w Łodzi. Zatrudniona w GBP Sędziejowice od 1.02.2018r. ( po 3-miesięcznym stażu). Lubi sport, muzykę, powieści obyczajowe i sensacyjne oraz wykonywanie graffiti.

Filia Biblioteczna w Siedlcach

Screenshot 12

Dorota Burzyńska - absolwentka Zespołu Szkół Rolniczych w Sędziejowicach. Na stanowisku bibliotekarza zatrudniona od 1989 r., co oznacza, że posiada bardzo duże doświadczenie w pracy z czytelnikiem. Spotkać ją można w GBP Sędziejowice, Filiach Bibliotecznych w Pruszkowie i Siedlcach. Specjalistka od wszelkich kontaktów bezpośrednich z czytelnikami.

Filia Biblioteczna w Pruszkowie

Screenshot 12

Dorota Burzyńska – absolwentka Zespołu Szkół Rolniczych w Sędziejowicach. Na stanowisku bibliotekarza zatrudniona od 1989 r., co oznacza, że posiada bardzo duże doświadczenie w pracy z czytelnikiem. Spotkać ją można w GBP Sędziejowice, Filiach Bibliotecznych w Pruszkowie i Siedlcach. Specjalistka od wszelkich kontaktów bezpośrednich z czytelnikami.

Filia Biblioteczna w Marzeninie

Justyna

Pracownicy emerytowani

Ewa_Rzanek2

Ewa Rżanek – wykwalifikowany, bardzo doświadczony bibliotekarz o wielkim sercu, świetny doradca w codziennej pracy, specjalista w powadzeniu lekcji bibliotecznych, związanych z organizacją biblioteki, a także w  wyborze odpowiedniej lektury.

Gorąco zapraszamy wszystkich czytelników do bibliotek na terenie działania GBP w Sędziejowicach.

Przewodnik swietokrzyskie_V1

GK lipiec_2018