Start Pracownicy

*      Bibliotekoznawstwo i Informacja Naukowa - WSHE Sieradz;

*      Filologia angielska-studia licencjackie na Uniwersytecie  Wrocławskim;

*      Egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej W Łodzi,

*      Organizacja i zarządzanie oświatą ( 2011 ) - kurs kwalifikacyjny.

- od 2001 r.  zatrudniona w Zespole Szkół Rolniczych w Sędziejowicach jako nauczyciel polonista, wiedzy o kulturze i wychowawca klas: Technikum Żywienia 2002-2005, Liceum Ogólnokształcącego 2005-2008 i Technikum Agrobiznesu 2009-2013.

Ewa_RzanekEwa Rżanek    -   wykwalifikowany, doświadczony bibliotekarz, służący pomocą W każdej sytuacji;  zastępca kierownika GBP; miłosniczka literatury pięknej.

Renata_KozirogRenata Koziróg   - Główna Księgowa naszej placówki, świetny doradca finansowy, wierna czytelniczka, a jednocześnie doskonały  krytyk literatury.

zdjeciekarinamgr Karina Miśkiewicz - studiowała filologię polską na UŁ w latach 2004-2009. Od kwietnia 2012 zatrudniona w GBP na stanowisku młodszy bibliotekarz. Od stycznia 2013 opiekuje się Dyskusyjnym Klubem Książki.

Filia Biblioteczna w Siedlcach

Dorota_Burzynska

Kierownik - Dorota Burzyńska - doświadczona, wykwalifikowana, bardzo sympatyczna pani bibliotekarka, sumienna i rzetelna w wykonywaniu swoich obowiązków, która pomoże swoim czytelnikom w każdej sytuacji.

Filia Biblioteczna w Pruszkowie

Dorota_Burzynska2

Dorota Burzyńska – Kierownik, świetny bibliotekarz, doskonały znawca literatury, nie tylko dla dorosłych, również dla najmłodszych, wspaniała kobieta.

Filia Biblioteczna w Marzeninie

Ewa_Rzanek2

Kierownik - Ewa Rżanek – wykwalifikowany, bardzo doświadczony bibliotekarz o wielkim sercu, świetny doradca w codziennej pracy, specjalista w powadzeniu lekcji bibliotecznych, związanych z organizacją biblioteki, a także w  wyborze odpowiedniej lektury.

Gorąco zapraszamy wszystkich czytelników do bibliotek na terenie działania GBP w Sędziejowicach.

NAJNOWSZE PUBLIKACJE

folder sedziejowicka mlodziez