Get Adobe Flash player

Motto:

"Kto czyta – żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce, na jeden żywot jest skazany”

( J. Czechowicz )

Start Pracownicy

postheadericon Pracownicy GBP

 

Pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej  w  Sędziejowicach

 

Screenshot 1

mgr  Beata Magdziak – Dyrektor GBP;

Wykształcenie:

*      Filologia polska (2001) - studia magisterskie na UŁ

*      Wiedza o kulturze (2005) - studia podyplomowe UŁ;

*      Bibliotekoznawstwo i Informacja Naukowa - WSHE Sieradz;

*      Filologia angielska-studia licencjackie na Uniwersytecie  Wrocławskim;

                      *      Egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej W Łodzi,

                      *      Organizacja i zarządzanie oświatą ( 2011 ) - kurs kwalifikacyjny.

- od 2001 r.  zatrudniona w Zespole Szkół Rolniczych w Sędziejowicach jako nauczyciel polonista, wiedzy o kulturze i wychowawca klas: Technikum Żywienia 2002-2005, Liceum Ogólnokształcącego 2005-2008 i Technikum Agrobiznesu 2009-2013.

 

Justyna

Justyna Kowalczyk - absolwentka Technikum Architektury Krajobrazu w ZSR w Sędziejowicach. Pasjonują ją książki o tematyce fantasy oraz stare filmy. Zatrudniona od 1.11.2017r. w GBP Sędziejowice oraz Filii Bibliotecznej w Marzeninie ( po wcześniejszym 9-miesiecznym stażu oraz półrocznym zatrudnieniu).

 

 

 

 

 

Renata_KozirogRenata Koziróg   - Główna Księgowa naszej placówki, świetny doradca finansowy, wierna czytelniczka, a jednocześnie doskonały  krytyk literatury.

 

 

 

 

 

 

 

 zdjeciekarinamgr Karina Miśkiewicz - studiowała filologię polską na UŁ w latach 2004-2009. Od kwietnia 2012 zatrudniona w GBP na stanowisku młodszy bibliotekarz. Od stycznia 2013 opiekuje się Dyskusyjnym Klubem Książki.

 

 

 

 

Natalia 1

 Natalia Cieślak - absolwentka Zespołu Szkół im. Kazimierza Kałużewskiego i Juliusza Sylli w Zduńskiej Woli. Aktualnie studiuje na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe (Społeczna Akademia Nauk) w Łodzi. Zatrudniona w GBP Sędziejowice od 1.02.2018r. ( po 3-miesięcznym stażu). Lubi sport, muzykę, powieści obyczajowe i sensacyjne oraz wykonywanie graffiti.

Filia Biblioteczna w Siedlcach

 

Screenshot 12

Dorota Burzyńska - absolwentka Zespołu Szkół Rolniczych w Sędziejowicach. Na stanowisku bibliotekarza zatrudniona od 1989 r., co oznacza, że posiada bardzo duże doświadczenie w pracy z czytelnikiem. Spotkać ją można w GBP Sędziejowice, Filiach Bibliotecznych w Pruszkowie i Siedlcach. Specjalistka od wszelkich kontaktów bezpośrednich z czytelnikami.

 

 Filia Biblioteczna w Pruszkowie

 

Screenshot 12

Dorota Burzyńska – absolwentka Zespołu Szkół Rolniczych w Sędziejowicach. Na stanowisku bibliotekarza zatrudniona od 1989 r., co oznacza, że posiada bardzo duże doświadczenie w pracy z czytelnikiem. Spotkać ją można w GBP Sędziejowice, Filiach Bibliotecznych w Pruszkowie i Siedlcach. Specjalistka od wszelkich kontaktów bezpośrednich z czytelnikami.

 

 

 

 


Filia Biblioteczna w Marzeninie

Justyna

 Justyna Kowalczyk - absolwentka Technikum Architektury Krajobrazu w ZSR w Sędziejowicach. Pasjonują ją książki o tematyce fantasy oraz stare filmy. Zatrudniona od 1.11.2017r. w GBP Sędziejowice oraz Filii Bibliotecznej w Marzeninie ( po wcześniejszym 9-miesiecznym stażu oraz półrocznym zatrudnieniu).

 

 

 

 

Pracownicy emerytowani

Ewa_Rzanek2

Ewa Rżanek – wykwalifikowany, bardzo doświadczony bibliotekarz o wielkim sercu, świetny doradca w codziennej pracy, specjalista w powadzeniu lekcji bibliotecznych, związanych z organizacją biblioteki, a także w  wyborze odpowiedniej lektury.

 

 Gorąco zapraszamy wszystkich czytelników do bibliotek na terenie działania GBP w Sędziejowicach.

 

 

 

 

 gk5 19

Pitax pl

polona baner 06a

logo

 BN 2 1

BN 2 2

Odwiedzin od 2011 r.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj110
mod_vvisit_counterWczoraj10634
mod_vvisit_counterTen tydzień15000
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień20138
mod_vvisit_counterTen miesiąc84243
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc103255
mod_vvisit_counterWszystkich3214443

Aktualnie: gości 12 połączonych
Twoje IP: 3.238.199.4
 , 
Dziś: Wrz 28, 2022