postheadericon Biblioteka w akcji GKS Sędziejowice „GRAMY I POMAGAMY”

Po raz pierwszy nasza instytucja wzięła udział w akcji zorganizowanej przez GKS Sędziejowice „Gramy i pomagamy”. Dzięki organizatorom mieszkańcy gminy wsparli potrzebujących akcją krwiodawstwa, Dom Dziecka w Grotnikach potrzebnymi produktami, natomiast najmłodsi członkowie GKS zostali poddani edukacji przez KPP w Łasku oraz PSP w Łasku. Nasza biblioteka przygotowała dla nich konkurs I pomocy, a profesjonalne jury oceniało testy i przyznawało nagrody. Gratulujemy wszystkim udziału w tak wspaniałej akcji!

mod_vvisit_counterWczoraj2011
mod_vvisit_counterWszystkich1958286